“Наш край” у Менській ОТГ зберіг робочі місця у селах громади

31.05.17

Депутати від «Нашого краю» у Менській міській раді домоглися збереження майже півтори сотні робочих місць у селах новоствореної об’єднаної територіальної громади. Про це повідомила депутат Менської міської ради від «Нашого краю» Оксана Булавка, коментуючи підсумки засідання першої сесії міської ради.

За її словами, депутати «Нашого краю» не підтримали пропозиції представників інших партій щодо значних скорочень працівників сфери культури та інших галузей у селах Менської ОТГ.

“На розгляд вносилася пропозиція скорочення 82 штатних одиниць у селах громади, а зважаючи, що багато працівників мають навантаження 0,5-0,25 ставки, то це означало б скорочення майже 150 працівників (будинки культури, пожежно-охоронна служба і служба благоустрою, апарат сільських рад)”, – зазначила Оксана Булавка.

Вона наголосила, завдяки депутам “Нашого краю” вдалось відстояти збереження робочих місць.

«Нам вдалося відстояти збереження робочих місць. Ці установи перейдуть до складу Менської ОТГ без змін. Структура ще буде доопрацьовуватися, але головне – збереження робочих місць у селах», – підсумувала Оксана Булавка.

У “Нашому краї” переконані, що у селах особливо важливо зберегти бібліотеки та будинків культури, оскільки вони є основою для культурного розвитку.