“Наш край” у Чернігові наполягає визнати підтоплення надзвичайною ситуацією

02.07.185 1 - "Наш край” у Чернігові наполягає визнати підтоплення надзвичайною ситуацією

Масові підтоплення, що сталися 30 червня у Чернігові мають бути визнані надзвичайною ситуацією місцевого рівня. Про це йдеться у відповідному зверненні від депутата Чернігівської міської ради “Нашого краю” Віктора Бистрова до міського голови.

За його словами, через сильну зливу 30 червня у Чернігові постраждало більше 100 домогосподарств.

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася через сильну зливу 30 червня, постраждали більше 100 домогосподарств, а також майно, автомобілі, матеріальні цінності громадян міста Чернігова», – констатується у тексті звернення.

Він наголосив, наразі не відомо, чи будуть визнані масштабні підтоплення в обласному центрі Чернігівщини надзвичайною ситуацією. Комісія міськради з надзвичайних ситуацій проводить засідання, але офіційно визнання поки що немає.

«Визнання підтоплень надзвичайною ситуацією місцевого рівня дозволить потерпілим відшкодувати завдані збитки із міського бюджету. На сьогодні не існує іншого шляху для чернігівців отримати компенсації за втрачене майно», – пояснив він.

Він додав, чернігівці, які потерпіли від зливи, мають звернутися із відповідною заявою до Чернігівської міської ради.

“У Чернігові представники «Нашого краю» вже провели зустрічі із постраждалими, надали необхідну допомогу і консультації. Також БФ «Наш край» надає юридичні консультації щодо отримання допомоги. Телефон: 0-800-80-11-77, дзвінки безкоштовні”, – підсумував Віктор Бистров.