“Наш край” у Чернігові ініціює системну підтримку родин із дітьми

03.06.2103 06 novost chernygov semya glav - "Наш край" у Чернігові ініціює системну підтримку родин із дітьми

Представники партії “Наш край” у Чернігові виступили за впровадження цільових програм підтримки родин із дітьми. Про це депутати Чернігівської міської та обласної рад від партії “Наш край” заявили під час засідання круглого столу на тему “Традиційна родина – основа українського суспільства”. Організатором заходу виступила Асоціація сексологів та сексотерапевтів України.

Керівник фракції “Нашого краю” в Чернігівській міськраді Олександр Луценко висловив переконання, що на місцевому рівні доцільно впроваджувати цільові програми, щоб підтримувати родини з дітьми. Зокрема, кілька років тому з ініціативи “Нашого краю” в Чернігові почала діяти міська програма підтримки родин із новонародженими дітьми, які отримують муніципальні виплати, окрім державної допомоги. Цей досвід має підтримку і серед громад Чернігівщини.

Депутат Чернігівської облради від “Нашого краю” Ігор Романенко наголосив на необхідності підтримки традиційної сім`ї, створення економічних та соціальних умов для народження й виховання дітей.

Демографічна криза через низький рівень народжуваності в Україні, значний відсоток розлучень, виховання дітей у неповних сім’ях, пропаганда девіантних форм статевої поведінки (зокрема, одностатеві стосунки) – це коло проблем, що вимагає серйозного розгляду й реагування з боку влади, професійної спільноти та громадськості.

03 06 novost chernygov semya 1 1024x768 - "Наш край" у Чернігові ініціює системну підтримку родин із дітьми

Учасники круглого столу – провідні науковці в сфері сексуального, психічного, психологічного та репродуктивного здоров’я; психіатри, психологи, сексологи і лікарі; автори програм, підручників, посібників із статевого виховання; керівники та члени шкіл і громадських організацій; методисти та вчителі з виховної роботи, представники релігійних організацій тощо – зійшлись на важливості озвучення цих проблем у публічному просторі та пошуку шляхів їх розв’язання, як на місцевому, так і загальнодержавному рівнях.

Учасники круглого столу схвалили підсумкову резолюцію щодо необхідної підтримки традиційної родини та її цінностей. Документ вирішили направити до органів центральної влади і місцевого самоврядування.