Наш край привітав жінок Олександрівського району зі святом весни

06.03.17unnamed 2 5 - Наш край привітав жінок Олександрівського району зі святом весни

unnamed 6 1 300x169 - Наш край привітав жінок Олександрівського району зі святом весни4 березня у Олександрівській школі мистецтв пройшов концерт-зустріч “Від щирого сердця”, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Ведучою заходу була голова Олександрівської селищної ради Людмила Борисевич. Концерт розпочався з поздоровлень у віршованій формі від депутатів Олександрівської селищної ради.

У вітальному листі лідер “Нашого краю” у Донецькій області, народний депутат Олег Недава привітав всіх жінок зі святом , подякував за їх працьовитість, мудрість, нескінчену доброту і невичерпне терпіння та нагадав, що жінка з часів Київської Русі відігравала важливу роль в українському суспільстві. Також він побажав всім жінкам сил, здоров’я, благополуччя та сімейного щастя.

На святі багато разів звучала тема сім’ї, оскільки програма заходів складалась з реальних жіночих історій.

На сцену отримати привітання від колег, подруг, вихованців піднімались ветеран праці Стефанія Андріївна Матолінець, вчителька української мови Ольга Олександрівна Дашенко, директор Дмитро-Дар’ївської школи Валентина Олексіївна Петренко, диспетчер автоколони Валентина Миколаївна Рєзнік і мати-героїня Валентина Миколаївна Солодовник. Життя кожної з них заслуговує на окрему книгу та викликає безмірну повагу до жінок.

Доповнили привітання квіти і подарунки від Олега Недави.

Залишаючи концертний зал, гості щиро дякували організаторам за подароване їм свято.