«Наш край» провів навчання для партактиву Обухівщини

13.10.21kyyivshhyna trening - «Наш край» провів навчання для партактиву Обухівщини

Київська обласна організація політичної партії «Наш край» провела навчання для депутатів та партактиву Обухівського району. Такі тренінги відбуваються у всіх партосередках області, що сприяє покращенню комунікації між  партійцями, дає змогу ділитися досвідом роботи.  

 

Під час зібрання присутні окреслили план роботи партосередку  на найближчу перспективу, а також зосередили увагу на проблемних питаннях громад.

Звертаючись до однопартійців, голова обласної парторганізації Анатолій Присяжнюк наголосив на важливості налагодження ефективного діалогу з мешканцями громад та захисту їхніх інтересів.

«Комунікація з громадянами, відстоювання інтересів громад – одне з наших головних  завдань. Люди повинні відчувати постійний зв’язок з обранцями, знаходити розуміння та підтримку своїх потреб», – підкреслив Анатолій Присяжнюк.

Наприкінці зустрічі партійці відзначили актуальність таких зібрань, які дають можливість поділитися досвідом та корисними напрацюваннями, обговорити нагальні проблеми громад та спільно знайти шляхи їхнього вирішення.