Депутати від «Нашого краю» проти закриття дитячого садка у Чернігові

27.01.173 1 - Депутати від «Нашого краю» проти закриття дитячого садка у Чернігові

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді виступила проти закриття дитячого садка №3, що розташований по вул. Музичній, 9. Завдяки позиції депутатів фракції, це питання знято з порядку денного сесії, що відбулась 26 січня.

Згідно інформації управління освіти Чернігівської міської ради, дитсадок №3 був створений у 2013 році, але так і не розпочав свою роботу. За проектом, садок розрахований на 120 дітей дошкільного віку.

Міська рада, обґрунтовує своє рішення тим, що у мікрорайоні працюють два дошкільні навчальні заклади №26 та №14, які повністю задовільняють потреби жителів мікрорайону.

Депутати фракції «Наш край» категорично не погоджуються з такою позицією.

За словами депутата фракції Ганни Якубової, садок розташований у дворі будинку, де проживають 160 дітей дошкільного віку, поряд розташовані два гуртожитки та планується будівництво житлового будинку. Приміщення дитячого садка частково відремонтовано, оновлено дах, замінено вікна. Крім того, повністю готовий проект реконструкції приміщення.

У фракції «Наш край» переконані, що рішення про закриття дитячого садка не відповідає інтересам місцевих жителів мікрорайону. Приймаючи такі рішення, слід думати про перспективу і збільшувати кількість дошкільних навчальних закладів, а не закривати.

Після проведених консультацій, питання про закриття садка №3 вирішено не вносити до порядку денного засідання сесії і направлено на доопрацювання.