«Наш край» пропонує зробити туристичний збір цільовим – призначеним виключно на підвищення туристичної привабливості регіонів

07.04.16

«Наш край» пропонує спрямувати туристичний збір цільовим чином на розвиток інфраструктури та підвищення туристичної привабливості територій, де його збирають. Про необхідність внесення відповідних змін до бюджетного кодексу заявив співголова партії Олександр Мазурчак під час Парламентських слухань з питань розвитку туристичної індустрії.

За його словами, слід внести зміни до бюджетного кодексу, щоб туристичний збір цільовим чином спрямовувався на розвиток інфраструктури та підвищення туристичної привабливості територій, де його збирають.

Туризм в Україні головним чином розвивається завдяки органам місцевого самоврядування. Обов’язок держави, на думку співголови партії «Наш край», підтримувати місцеву владу та виділяти фінансування на реставрацію і утримання пам’яток державного значення та ремонт національних автомобільних доріг. Такі об’єкти мають визначатись як пріоритетні та отримувати фінансування з фонду регіонального розвитку», – наголосив Олександр Мазурчак.

На його думку, для розвитку туризму в Україні необхідно створити національну організацію, яка об’єднає туристичні асоціації, підприємців галузі, представників органів місцевого самоврядування. Поміж її функцій можуть бути реставрація пам’яток, участь у закордонних туристичних виставках, присвоєння категорії готелям, визначення загальнонаціонального рейтингу туристичних об’єктів, організація медійних кампаній та інші дії на підтримку туристичної галузі», – підсумував Олександр Мазурчак.