«Наш край» продовжує реалізацію загальнонаціонального проекту «Наша нова школа»

25.10.17

Чотири проекти дизайну інтер’єру для миколаївських загальноосвітніх шкіл сьогодні завершені і готові до безпосередньої реалізації. Про це повідомив депутат міської ради від «Нашого Краю», ініціатор проекту «Наша нова школа» Сергій Кантор.

Він зазначив, що в 2016 році вдалося реалізувати пілотні проекти на базі шкіл №25, 39 і 59. У цих навчальних закладах відремонтовано і «естетизовано» холи, а також великі і малі спортивні зали. Сьогодні, командою молодих дизайнерів – студентів і випускників Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова завершена розробка проектів дизайну інтер’єру актового залу ЗОШ №59 та Миколаївської гімназії №2, ЗОШ №25, інтер’єру класу всесвітньої історії та інформаційних технологій ЗОШ №19, інтер’єр їдальні ЗОШ № 1, два проекти актового залу ЗОШ №39.

«Розроблені проекти – це основа проведення будівельних та оздоблювальних робіт на території цих шкіл. Якби наше міське управління освіти прислухалось до побажань директорів і вчителів, які, на відміну від багатьох чиновників, хочуть реальних змін, то в цьому році всі ці проекти були б внесені в міську цільову програму «Освіта», а в міському бюджеті на 2018 рік були б враховані кошти на реалізацію вже розроблених проектів», – говорить Сергій Кантор.

Як зазначив депутат, незважаючи на всю серйозність і перспективність проекту, поки підтримка від міської влади задекларована тільки на словах. За наявною інформацією, миколаївські школи готують сьогодні необхідні документи для того, щоб їх установи були включені в бюджет 2018 року, а розроблені проекти почали свою реалізацію. Чи буде почута ініціатива знизу міським управлінням освіти, як розпорядником коштів, – покаже час.

Також депутат підкреслив, що навіть якщо знову буде збудована стіна опору бюрократії і небажання вирішувати проблеми освітньої сфери комплексно, команда проекту «Наша нова школа» продовжить реалізацію проекту.

«Крапля води камінь точить. Наша невелика, але творча наполеглива і небайдужа команда не зупинитися на півдорозі», – підсумував Сергій Кантор.