«Наш Край» продовжує підтримувати молодіжні проекти

27.04.17

300x199 - «Наш Край» продовжує підтримувати молодіжні проектиУ квітні за підтримки лідера “Нашого краю” в Донецькій області, народного депутата Олега Недави, пройшов студентський конкурс краси “Міс СлКТІ-2017”.

У цьому році святкували ювілей конкурсу – 10-й рік поспіль Слов’янський коледж транспортної інфраструктури обирає першу красуню. У концертному залі Будинку культури і навколишнього середовища зібралися студенти всіх курсів та відділень. Претендентки на звання першої красуні тричі виходили на сцену у різних образах: професійному – у формі працівника залізничного транспорту, весняному – у вільному стилі і фінальний образ – у вечірній сукні. Додатковим туром конкурсу був творчий номер, в якому кожна учасниця змогла продемонструвати свій талант. Тріумфальну перемогу в конкурсі «Міс СлКТІ – 2017» завоювала Ірина Абех.

Студенти і преподаватаелі висловили подяку “Нашому краю” і Олегу Недаві за допомогу в організації та проведенні конкурсу.

13 квітня студенти коледжу відвідали громадську приймальню народного депутата, де під час спілкування торкнулися питання інтересів і потреб сучасної молоді, а також намітили перспективи співробітництва.