«Наш край» побував у гостях Шевченківських “Вечорниць”

13.03.17

Великою честю назвав лідер «Нашого краю» у Донецькій області, народний депутат Олег Недава запрошення приєднатися до свята, що проходило 10 березня у 6-й загальноосвітній школі Слов’янська.

Уже 55 років поспіль тут проводиться захід, присвячений черговій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Значимість цієї події для школи пов’язана з тим, що ім’я великого Кобзаря вона носить з 1929-го року.

На 203-у річницю поета колектив навчального закладу запросив своїх добрих друзів, в їх числі – представникі політичної партії “Наш край”, яка однією зі своїх головних завдань вважає гідне виховання підростаючого покоління.

Стосовно до Слов’янської ЗОШ № 6, це виразилося у поповненні шкільної матеріально-технічної бази і налагодженням дружніх зв’язків.

Гостей на свято прийшло багато. Третій рік поспіль на Шевченківські “Вечорниці” приїжджає 194-й понтонно-мостовий загін Держспецслужби транспорту.

У 2014-му році цей підрозділ відновлював зруйновану обстрілами будівлю школи. З тих пір військовослужбовці стали бажаними гостями в її стінах.

До того ж, вони виявилися чудовим музикантами: духовий оркестр 194-го загону – неодноразовий лауреат Міжнародних фестивалів військового-естрадного мистецтва.

Спершу гості відвідали шкільний музей етнографії та історії і оглянули виставки виробів декоративно-прикладного мистецтва, з якими учні 6-ї школи перемагали на загальноміських конкурсах.

Великою кількістю позитивних емоцій супроводжувалося урочисте відкриття відремонтованої бібліотеки. Невирішеним поки залишилося питання поповнення бібліотечного фонду сучасною українською літературою.

Головною подією свята стали, безумовно, Шевченківські “Вечорниці”. Співзвучна сьогоднішньої епохи поезія не залишила байдужим нікого. Любов до України та скорбота про долю її народу, заповіт боротьби і віра в світле майбутнє, – все це звучить в рядках великого поета.

Його твори проникливо читали і школярі, і вчителі. Часом здавалося, що виступала одна велика сім’я. Донецька обласна організація політичної партії “Наш край” готова і далі підтримувати школу у її “сімейному” житті.