«Наш край» підтримує розвиток дуальної освіти на Житомирщині

10.12.21ptu - «Наш край» підтримує розвиток дуальної освіти на Житомирщині

«Наш край» ініціював проведення великого форуму щодо взаємодії бізнесу, влади та освіти в контексті розбудови системи профтехосвіти на Житомирщині. Про це розповіла депутатка Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Оксана Олійник під час засідання постійної комісії з гуманітарних питань.

«Наразі важливим є розвиток мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, їх фінансування і ефективна підготовка фахівців затребуваних професій на регіональному ринку праці. Позиція, ініційована нами, це – проведення великого форуму щодо взаємодії бізнесу, влади та освіти в контексті розбудови системи профтехосвіти на Житомирщині», – зазначила Оксана Олійник.

При цьому вона уточнила, що на сьогодні доречно також запровадити систему ключових показників ефективності в контрактах керівників комунальних підприємств

На профільній комісії депутати також розглядали проєкт головного фінансового документу області – бюджет на наступний рік, зокрема – на галузі освіти, культури та спорту. Загальний обсяг бюджету 3,4 мільярди гривень, з яких на фінансування найбільшої – освітньої – галузі закладено 1093,8 мільйони гривень. Культуру і мистецтво планують профінансувати на 126,2 мільйони гривень, а це на 8 мільйонів більше, ніж торік.

Члени гуманітарної комісії погодили винести на розгляд сесії  проєкт обласного бюджету на 2022 рік із рекомендацією передбачити кошти на недофінансованні об’єкти.