«Наш край» підтримує мешканців Єланецького району в їх вимозі негайно забезпечити ремонт траси Н-14

28.03.18

29633594 1615459618522810 917586249 o 1 300x225 - «Наш край» підтримує мешканців Єланецького району в їх вимозі негайно забезпечити ремонт траси Н-14Депутатська фракція «Нашого краю» в Миколаївській обласній раді підтримає всі рішення, які необхідні для негайного ремонту траси Н-14 (Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв). Про це заявив глава фракції Юрій Кормишкін на зустрічі з жителями району, які два дні поспіль блокували рух з вимогою негайно розпочати ремонтні роботи.

За його словами, «Наш край» не відступає від своєї позиції – ремонт траси Н-14 має розпочатися вже в 2018 році. Для цього потрібно провести перерозподіл бюджетних коштів, а також забезпечити технічним і людським ресурсом виконання робіт.

“Якщо необхідно, «Наш край» в особі аграріїв, господарників, представників в районах і області, підставлять плече за потребою: заправка, техніка або робочі руки. Зі свого боку, депутатська фракція в облраді своїм голосуванням підтримає ті проекти рішення, які сьогодні необхідні для початку робіт», – зазначив Юрій Кормишкін.

Він підкреслив, «Наш край» буде і далі контролювати це питання і всіляко сприяти його швидкому вирішенню.

“Ці люди, які стоять на дорозі – не політики, не бізнесмени, а звичайні жителі сіл, трудяги, які хочуть дихати нормальним повітрям, а не пилом, мати можливість вийти на прогулянку з дитиною, не побоюючись за її життя і здоров’я. Потрібно негайно забезпечити ремонт траси Н-14”, –  підсумував Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, фракція «Нашого краю» в Миколаївській обласній раді вже закликала депутатів облради направити звернення в КМУ і до Верховної Ради України з вимогою забезпечити в повній мірі безперебійний хід виконання ремонтних робіт траси Н-14 вже в 2018 році відповідно до затвердженої Державної цільової економічної програмою розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки.
Deputat·sʹka fraktsiya «Nashoho krayu» v Mykolayivsʹkiy oblasniy radi pidtrymay