«Наш край» підтримав молодіжний табір

07.07.17

Благодійний фонд «Нашого краю» надав матеріальну допомогу молодіжному табору «Січ», що зараз проходить у Сосниці на Чернігівщині.

За словами директора благодійного фонду Олександра Любарця, підтримка дітей і молоді належить до пріоритетних завдань фонду.

«У таборі зараз відпочивають діти, підлітки з усієї області, і «Наш край» долучився, аби їхній відпочинок був змістовним та цікавим», – сказав він.

За словами представника “Нашого краю”, заступника Сосницької районної ради Геннадія Смаглюка, табір створено з метою відродити національні традиції.

«Цього року молодіжний спортивно-патріотичний табір «Січ» проводиться уже вдруге. Його головна мета – відродження національних традицій, звичаїв нашого народу, вивчення української культури, формування в дітей і молоді патріотизму та почуття національної гідності», – наголосив він.

Життя у таборі «Січ» ґрунтується на принципах дружби, взаємоповаги та козацького побратимства. Під час відпочинку діти пройдуть експрес-курс історії українського козацтва, також відбудуться заняття з основ військової справи та медицини, лекції і тренінги з основ здорового способу життя; зустрічі зі священиком для підвищення морально-духовного рівня, заняття з розвитку особистості.

Підтримку у проведенні табору традиційно надає Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації. Також допомагають депутати, місцеві підприємці, адже перебування дітей у таборі упродовж 10 днів є безкоштовним.