«Наш Край» підтримав Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

21.05.18IMG 5652 - «Наш Край» підтримав Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

“Наш край” на Миколаївщині долучився до проведення Міжнародного фестивалю повітряних зміїв у Ольшанській ОТГ. Про це повідомив голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін.

IMG 5663 1024x682 - «Наш Край» підтримав Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

Він наголосив, такі фестивалі приклад того, як об’єднані територіальні громади можуть розвиватися та залучати інвестиції.

“Уже другий рік поспіль на Миколаївщині в селі Трихати проходить Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2018». Цьогоріч фестиваль зібрав учасників з 10 країн: Італії, Бразилії, Німеччини, Швейцарії, Туреччини, Польщі, Нідерландів, Болгарії, Естонії. На майбутній рік вже заброньовані місця для учасників з Колумбії, Південної Африки, Сінгапуру, Малайзії та Китаю. На територію Ольшанської ОТГ з’їхалось близько 20 тис. гостей з різних областей України. Такі фестивалі – це тільки один приклад того, як об’єднані територіальні громади можуть розвиватися, залучати інвестиції та визначати свою ідентичність”, -зазначив Юрій Кормишкін.

IMG 5624 1024x682 - «Наш Край» підтримав Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

Він переконаний, такий фестиваль може стати візитівкою для Ольшанської ОТГ.

«Другий рік поспіль ми підтримуємо проведення цього фестивалю. Сьогодні ми бачимо, як за допомогою гарної ідеї та організаторських вмінь, можна на територію невеличкого села, раніше нікому невідомої громади залучити велику кількість людей, в тому числі і з інших країн світу. Цей фестиваль може стати для Ольшанської ОТГ їхньою візитівкою, а при розумному підході і гарним підкріпленням місцевого бюджету», – підсумував Юрій Кормишкін.

IMG 5707 1 1024x682 - «Наш Край» підтримав Міжнародний фестиваль повітряних зміїв