«Наш край» підтримав енергомодернізацію бюджетних установ Чернігова

26.01.17.jpg - «Наш край» підтримав енергомодернізацію бюджетних установ Чернігова

26 січня фракція «Наш край» на сесійному засіданні міської ради підтримала програму продовження впровадженння заходів енергозбереження у бюджетних закладах Чернігова. Про це повідомив керівник фракції, депутат Чернігівської міської ради Олександр Соколов.

Програма підвищення енергоефективності в бюджетних установах м. Чернігова на 2017 – 2027 роки орієнтована на комплексне вирішення питань підвищення теплозахисних властивостей огороджувальних конструкцій, модернізацію інженерних мереж та систем освітлення бюджетних будівель, задля забезпечення ефективного споживання енергетичних ресурсів, скорочення видатків міського бюджету на їх оплату.

Проект охоплює 100 закладів та установ, що утримуються з міського бюджету. Результатом впровадження заходів програми має стати зменшення споживання будівлями бюджетної сфери Чернігова теплової енергії на 29,4%, природнього газу – на 17%, електричної енергії –на 27,6%. Загалом скорочення річних видатків на оплату спожитих носіїв очікується на рівні 30 млн.грн.

За словами Олександра Соколова, впровадження цієї програми дозволить зекономити значні кошти міського бюджету на енергоносіях, вартість яких постійно зростає.