«Наш край» перемагає у Кагарлику

27.10.20

Дані паралельного підрахунку голосів, які проводить виборчий штаб Київської обласної організації партії «Наш край», засвідчують переконливу перемогу кандидата від нашої політичної сили на посаду міського голови Кагарлика Олександра Панюти. Окрім цього, «Наш край» лідирує й до Кагарлицької міської ради. Про це повідомляє Київська обласна пресслужба партії.

Наразі робота Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії Обухівського району зупинена, а відтак і подальший підрахунок голосів. Випадково чи ні – але після спілкування з представниками ВО Батьківщина та партії «Європейська солідарність» шість членів комісії, без поважних причин, залишили безперевне засідання ТВК, ухилившись таким чином від виконання своїх посадових обов‘язків.

Зважаючи на це, кандидат у депутати до Кагарлицької міської ради Іван Семцов та юристи Київської обласної організації партії «Наш край» викликали слідчо-оперативну групу щодо фіксування даного кримінального правопорушення та внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань згідно ч. 5 ст. 157 Виборчого кодексу України.

Такі незаконні дії членів Кагарлицької міської ТВК наша політична сила розцінює як намагання вплинути на хід підрахунку голосів та фальсифікувати результати волевиявлення громадян.
«Наш край» відстоюватиме та захищатиме кожен голос.

Варто зауважити, що на початку жовтня за грубе порушення виборчого процесу рішенням ЦВК було достроково припинено повноваження всього складу Кагарлицької міської ТВК. Шкода, що нинішні члени Комісії не зробили відповідних висновків з тієї ситуації.