«Наш край» організував соціальну акцію для дітей-сиріт на Київщині

20.10.21kyevshhyna akczyya detyam - «Наш край» організував соціальну акцію для дітей-сиріт на Київщині

На Київщині за ініціативи благодійного фонду, засновницею якого є депутатка «Нашого краю» у Вишгородській районній раді Вікторія Лемешко, триває соціальна акція «Шкарпетки замість кави». Фонд збирає для сиріт та дітей з малозабезпечених родин нові шкарпетки та колготки.

 

«Щодня ми одягаємо улюблені шкарпетки, колготки, слідки. Це непомітні речі, що створюють наш особистий комфорт. І в цей же час ми навіть не здогадуємося, що багато сиріт одягають взуття на босі ніжки або старі діряві шкарпетки. А при зустрічі з нами часте прохання дівчаток в сиротинці – привезти їм капронові колготки. Бо вони хочуть одягнути спідничку та бути красивими», — зазначає Вікторія Лемешко.

Депутатка закликає усіх небайдужих долучатися до акції: відмовитися від чашки кави та придбати нові шкарпетки для сиріт і дітей у родинах, які потерпають від скрути.

«Таку акцію можна організувати в себе на роботі або в класі, де вчиться ваша дитина, чи поділитися інформацією з друзями. Давайте разом подаруємо комфорт та турботу дітям, які цього потребують», — наголошує представниця «Нашого краю».