«Наш Край» наполіг на придбанні автомобілів для Миколаївського спецназу

08.11.17

У Миколаєві планують закупити для Миколаївського спецназу поліції КОРД два мікроавтобуси. Для цього в Програму сприяння правоохоронним органам внесуть зміни, щоб отримати з бюджету Миколаєва 1 мільйон гривень.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики.

Як підкреслив глава фракції «Наш Край» в Миколаївській міській раді Юрій Гранатуров, сьогодні практично всі міста України надають допомогу правоохоронним органам – це необхідно для поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення.

«З мого досвіду, так як я майже 10 років займався роботою з правоохоронними органами та створював першу програму їх підтримки, придбання спецтехніки, яка забезпечує боротьбу з тероризмом, сьогодні просто необхідна і правоохоронцям, і місту. На сьогоднішній день все міста України надають допомогу правоохоронцям на своїй території», – підкреслив депутат.

Він додав, що допомога, яку місто надавав правоохоронним органам, завжди сприяла підвищенню ефективності боротьби з правопорушеннями і злочинами.

У підсумку члени депутатської комісії проголосували за винесення на сесію міської ради даного питання.