«Наш край» на вибори у Житомирі поведе один з найкращих мерів міста

16.09.15

Володимир Дебой, який був міським головою Житомира у 2010-2014 роках, очолив «Наш край» на місцевих виборах на Житомирщині. Про це він повідомив під час прес-конференції у середу, 16 вересня.

Вибір політичної сили Володимир Дебой пояснив тим, що «Наш край» об’єднує понад 70 мерів-господарників. Він зауважив, що разом із однодумцями з «Нашого краю» працюватиме над вирішенням нагальних проблем регіону. «Ще кілька років тому бюджет Житомира ми майже на 60% формували за рахунок власних доходів. Це, зокрема, дозволяло вирішувати чимало комунальних проблем. Зараз же грошей у міста немає», – розповів Володимир Дебой. Він відзначив, що за півтора року всі досягнення Житомира були знівельовані через некомпетентність нової влади. «Вона не спромоглася реалізувати проекти, започатковані за час моєї роботи на посаді міського голови, і не запропонувала свої», – заявив Володимир Дебой.

Нагадаємо, що до політичної партії «Наш край» входить понад 70 чинних та колишніх мерів, серед яких – міські голови Миколаєва Юрій Гранатуров і Чернігова Олександр Соколов, та Володимир Сальдо, який 10 років був мером Херсона (з 2002 по 2012 рік).

Володимир Дебой очолював Житомир у 2010-2014-му роках. У 2013-м став лауреатом премії «Людина року», одним з його суперників у номінації «Мер року» був міський голова Харкова Геннадій Кернес. Під керівництвом Дебоя Житомир став першим містом України, в якому водопровідну воду замість хлору почали очищувати безпечною сіллю.