«Наш край» на Луганщині привітав гірників з Днем шахтаря

30.08.2130 08 lugansk - «Наш край» на Луганщині привітав гірників з Днем шахтаря

Народні депутати від «Нашого краю» Олександр Сухов, Сергій Вельможний та партійці «Нашого краю» на Луганщині 29 серпня, у День шахтаря, відвідали шахту ім. Д.Ф. Мельникова, та привітали гірників зі святом.

«Професія шахтаря — надзвичайно складна і небезпечна. Проте, влада в особі профільного міністерства не розуміє всю складність шахтарської праці. Виплата зарплат постійно затримується, в діючі шахти не інвестуються кошти, вся безпека базується на обладнанні, зробленому в СРСР», — зазначив Олександр Сухов.

За словами нардепа, обласна військово-цивільна адміністрація, замість всеосяжної підтримки та відстоювання інтересів гірників, надає дозволи на вугільні копанки в Лисичанську, які знищують екологію і нівелюють працю шахтарів.

«Всі ми розуміємо складність і небезпеку цієї праці! Сьогодні як ніколи шахтарі переживають не найкращі часи, але при цьому вони залишаються вірними своїй роботі! Пошана і повага. Хочу побажати Вам міцного здоров’я, безпечної роботи. Спільно ми доб’ємося того, що влада чутиме гірників, буде виконувати перед Вами свої обов’язки, і забезпечить Вас своєчасної зарплатою і гідними умовами праці», — сказав Олександр Сухов.