«Наш край» на Херсонщині відзначив подарунками особливу родину за участь в акції «Солодка годівничка»

08.02.22herson pryz - «Наш край» на Херсонщині відзначив подарунками особливу родину за участь в акції «Солодка годівничка»

«Наш край» у Херсонській області нагородив заохочувальними подарунками за участь в акції «Солодка годівничка» родину, в якій бабуся сама виховує п’ятьох дітей. Про це розповів голова фракції «Наш край» Херсонської обласної ради Віталій Булюк.

За його словами, всі переможці «Солодкої годівниці» від партії «Наш край» на Херсонщині – й трійка призерів, і ті, хто отримує втішні призи, – точно виконали умови акції й розмістили свої фото у Фейсбук. Окрім родини 70-річної Тетяни Миколаївни Кравченко із Херсона, яка виховує сама п’ятьох онуків. 15-річний Саша, 12-річна Даша, 11-річна Настя, 10-річний Єгор та 5-річний Іллюша участь в акції взяли – й зараз біля їхнього двору по вул. Ушакова на дереві висить годівничка для птахів від «Нашого краю». А от сфотографувати її і виставити в інтернет їм було нічим – багатодітній родині не до гаджетів.

«Не відзначити цих дітей ми не змогли, тому передали подарунки нашій депутатці Світлані Межерицькій, яка разом зі своєю помічницею взяла над ними шефство», – розповів Віталій Булюк.

Депутатка з родиною познайомилася ще під час передвиборчої кампанії, оскільки ті проживають на її окрузі. «Тетяні Миколаївні років із сім чим могла допомагала моя помічниця Людмила Вікторовна Єрпулєва, яка очолює їхнє ОСББ. Зараз це робимо вже разом», – додала Світлана Межерицька.

У одного із хлопчиків родини проблеми із зором, тож партійка домоглася для нього безплатної путівки в один із санаторіїв Одеси та дала гроші на дорогу. Вже 8 лютого він їде на лікування.

Цю примітну сім’ю знає вся «Привокзалка», й бабусю лагідно називають квочкою з курчатами, бо часто бачать її в оточені своїх онуків на вулицях міста.

На фото тільки четверо дітей із родини Тетяни Кравченко, бо на той момент одна із дівчаток поїхала гостювати до родичів у село.