«Наш край» Маріуполя вирішує проблеми ОСББ

22.01.18

6E4A75E4 13F3 478D 92EF 9C3ED37157DA 300x225 - «Наш край» Маріуполя вирішує проблеми ОСББЛідер Маріупольської організації «Нашого краю» Владислав Мірошниченко разом з однопартійцем Миколою Яременко надали комплексну  допомогу ОСББ «Лелека 37». Про це повідомляє прес-служба Маріупольської організації «Нашого краю».

На прохання голови жителям будинку в якості подарунка були надані світильники зовнішнього освітлення з датчиками реагування на світло, що дозволить об’єднанню співвласників надалі економити на електроенергії, йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що за безпосереднього сприяння Миколи Яременко, біля під’їздів будинку були встановлені металеві перила, що особливо актуально в таку негоду, яка утворилася днями в Маріуполі. Цей крок дозволить на майбутнє уникнути травмонебезпечних ситуацій для мешканців різного віку.

Як відомо, представники АОСМД «Наш край», готові надавати даному об’єднанню всіляку консультаційну та організаційну допомогу, в тому числі, щодо захисту законних прав та інтересів мешканців ОСББ.