«Наш край» Маріуполя продовжує системну роботу з навчання свого активу

26.05.17IMG 9190 - «Наш край» Маріуполя продовжує системну роботу з навчання свого активу

IMG 9190 300x200 - «Наш край» Маріуполя продовжує системну роботу з навчання свого активуМаріупольська міська громадська організація «Нашого краю» за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) провела для свого активу навчальний семінар «Контактування з громадянами».

За словами голови Маріупольської осередку «Нашого краю» Владислава Мірошниченко, розвиток місцевих громад – пріоритет в роботі “Нашого краю.

«Наша партія ставить своїм пріоритетом роботу з розвитку місцевих громад. Ми робимо ставку на сильних громадських активістів, які знають інструменти лобіювання своїх ініціатив і можуть їх застосовувати. Головне завдання заходу сьогодні – презентувати ці самі інструменти і надихнути людей змінювати своє життя на краще», – зазначив Владислав Мірошниченко.

Учасникам семінару було презентовано основні складові методик лобіювання та просування громадських ініціатив.

Як сказав один з лідерів «Нашого краю» Дмитро Везенков, є необхідність запустити процес реформування нашого життя в кращу сторону.

«Активна частина жителів нашого міста повинна визначити для себе, що одного бажання жити добре недостатньо, за це потрібно боротися. Тільки так ми зможемо запустити процес реформування нашого життя в кращу сторону. І наше завдання – наділити наших громадян всім необхідним для реалізації даної мети», – підкреслив Дмитро Візенков.

Також учасники заходу попрактикували в застосуванні отриманої інформації в рамках рольових ігор, а також виконали тематичне домашнє завдання.

Варто зазначити, що даним семінаром запускається цикл навчальних заходів для членів партії, які відбудуться найближчим часом.