«Наш край» Маріуполя продовжує реалізовувати довгострокову програму партійного будівництва

28.04.17

3 300x200 - «Наш край» Маріуполя продовжує реалізовувати довгострокову програму партійного будівництва

В рамках пріоритетного напрямку роботи Донецької обласної організації  «Нашого краю» по партійному будівництву в Маріуполі пройшла чергова робоча зустріч.

Прихильники, активісти і члени партії зібралися, щоб обговорити першочергові кроки роботи, визначити  канали комунікації і виробити єдині стандарти своєї діяльності.

«Сьогодні ми стоїмо на початку великого й складного шляху. З різних однодумців ми повинні стати впливовим механізмом вирішення проблем наших громадян і міста в цілому. Ми повинні, в першу чергу, чітко відповісти на три головні питання, яку партію ми будуємо, в яких умовах ми її будуємо, і як саме ми збираємося це робити», – підкреслив голова Маріупольської осередку партії Владислав Мірошниченко.

Владислав Вікторович презентував проект партійного будівництва і відповів на хвилюючі питання колег. Разом з тим, було анонсовано спільний навчальний захід з Міжнародним республіканським інститутом, який відбудеться 12 травня для прихильників «Нашого краю» у Маріуполі.

Одним з важливих моментів роботи осередку партії стало стрімке зростання кількості членів і прихильників політичної сили в місті.

«У нас є серйозний фундамент, який ми заклали у минулому році. Тепер нас чекає рік перемог, і досвід кожного з нас, без сумнівів, зіграє свою роль в масштабному партійному будівництві не тільки в нашому місті, а й на території Донецької області», – зазначив один з лідерів організації Дмитро Візенков.