«Наш край» Маріуполя активно формує партійну структуру

21.08.17

Актив Маріупольської організації «Нашого краю» провів чергову робочу нараду, на якій обговорили результати поточного процесу партійного будівництва та спільні плани для подальшої роботи в даному напрямку. Про це повідомляє Маріупольська організація «Нашого краю».

За словами голови Маріупольської організації «Нашого краю» Владислава Мірошниченко, на сьогоднішній день партія має чітку організаційну структуру.

«Зовсім скоро ми відсвяткуємо дворіччя нашої партії, і нам є чим похвалитися. Починаючи свій шлях, ми абсолютно не мали структури. У наших рядах були тільки люди, які хотіли робити щось корисне для міста, але нас було дуже мало. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Ми спостерігаємо якісне поєднання молодості і досвіду, яке формує фундамент майбутніх перемог», – зазначив Владислав Мірошниченко.

Він підкреслив, сьогодні “Наш край” – це молода команда менеджерів, яка знає, як ефективно налагодити процеси всередині партії.

«Наш край» Маріуполя налічує вже близько 300 членів організації, маючи в своїх лавах представників різних сфер і напрямків, в основному – керівників середньої ланки. Сьогодні «Наш край» – це молода команда менеджерів, яка зсередини знає безліч процесів, і найголовніше, знає, як зробити їх роботу більш ефективною», – переконаний Владислав Мірошниченко.

Він додав, що в найближчих планах організації – святкування Дня Незалежності України та навчальні заходи.

«У найближчих планах організації – святкування Дня Незалежності України, а також підготовка планових навчальних заходів для партійного активу на вересень», – підсумував Владислав Мірошниченко.