«Наш край» Київщини іде на місцеві вибори потужним складом

17.08.20

Команда «Нашого краю» візьме участь у місцевих виборах на Київщині, які  відбудуться 25 жовтня. Представників партії висунуть до рад усіх рівнів. Таке рішення було ухвалено під час форуму Київської обласної партійної організації «Україна починається з рідного краю».

Учасниками зібрання стали представники місцевих партійних організацій, громадсько-політичні діячі, політологи, управлінці, фахівці з різних галузей, журналісти. Участь у заході також взяли народні депутати України Сергій Шахов та Андрій Деркач, а також співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Співголови партії зробили важливий акцент на тому, що «Наш край» не є олігархічною політичною силою чи партією одного вождя, а об’єднує людей справи, досвідчених фахівців та управлінців, які мають авторитет та підтримку серед місцевих мешканців.

«Ми не є партією олігархів чи одного вождя. Ми та політична сила, яка підтримує місцеві громади, є опорою для місцевого самоврядування, його розвитку та захисту. Ми розглядаємо владу не як ціль, а як засіб, для того, щоб прийшовши до влади, виконати те, що обіцяли людям. Наша команда – це управлінці, які передають свій досвід молоді. Ми розвиваємося саме в такому напрямі», – наголосив Олександр Мазурчак.

У свою чергу Сергій Шахов зазначив, що попри різні складнощі політична сила йде вперед до перемоги.

«Ми не розпалися, якими б не були спокуси, як би нас не розбурхували. Ми працюємо, йдемо вперед і збираємо людей. В 2015 році ми показали свою роботу і посіли третє місце з усіх політичних сил у державі, це свідчить, що ми йдемо правильним шляхом до перемоги. Нам потрібна перемога не просто політична, а перемога в наведенні ладу. Маємо довести людям, що треба обирати професіоналів та господарників, а не популістів, які рвуться до влади. Ми не граємося в політику, а будуємо, розвиваємо рідний край»,  – підкреслив народний депутат.

У партії «Наш край» зазначають, що свою команду бачать професійною, об’єднаною єдиною метою – змінити країну на краще.

«Кожен із нас мав великі надії на «нові обличчя». Та, як показав час, «нові» не означає компетентні. Без професіоналізму нічого не виходить. Ситуація в країні критична. В наших лавах – професіонали, яким під силу якісно змінити країну, а той, хто хоче в полон до олігархів – то їхній вибір. Команда «Нашого краю» – це люди, для яких «порядність», «справедливість», «професіоналізм», «православ’я» мають важливе значення», – відзначив Андрій Деркач.

Голова Київської обласної партійної організації Анатолій Присяжнюк наголосив, що «Наш край» на Київщині йде потужним складом: у кожній громаді області будуть висунуті кандидати на посади голів та депутатів.

«Наш край» іде на вибори, щоб створювати, розвивати, захищати. За нами – реальні справи та відповідальність. Водночас до нашої команди можуть долучатися усі, кому не байдужий розвиток рідного краю, хто знає та вміє розбудовувати свої громади, села, містечка, міста. Наша партія базується на соціал-демократичних принципах і відстоює інтереси людей. Тому в нас дуже багато кандидатів абсолютно різних професій, але найголовніше, що ці люди проживають на місцях, а не з Києва чи іншого регіону», – підкреслив Анатолій Присяжнюк.

Учасники зібрання окреслили основні напрями діяльності та перспективні плани для підготовки до місцевих виборів. А також детально зупинилися на шляхах розвитку Київщини та країни. Програмні засади «Нашого краю» зосереджені, насамперед, на доступній на якісній медицині і освіті, запровадженні соціальних програм, розвитку економіки,  агропромислового комплексу, підвищенні інвестиційної привабливості регіонів, реальній децентралізації. Значна увага приділяється екології, енергетиці, безпеці громадян, модернізації та вдосконаленні інфраструктури населених пунктів.

photo 2020 08 18 13.10.06 1024x682 - «Наш край» Київщини іде на місцеві вибори потужним складомphoto 2020 08 18 13.10.10 1024x682 - «Наш край» Київщини іде на місцеві вибори потужним складомphoto 2020 08 18 13.10.16 1024x682 - «Наш край» Київщини іде на місцеві вибори потужним складомphoto 2020 08 18 13.10.19 1024x682 - «Наш край» Київщини іде на місцеві вибори потужним складомphoto 2020 08 18 13.10.24 1024x682 - «Наш край» Київщини іде на місцеві вибори потужним складомphoto 2020 08 18 13.10.19 1 1024x682 - «Наш край» Київщини іде на місцеві вибори потужним складом