“Наш край” Херсонщини веде на вибори до рад усіх рівнів потужний склад команди

29.08.20

Команда “Нашого краю” візьме участь у місцевих виборах на Херсонщині, що відбудуться у жовтні. Своїх кандидатів партія запропонує на посади голів і депутатів до рад усіх рівнів. Про це заявили під час презентації команди Херсонської обласної партійної організації “Наш край”.

Прибув на зустріч із партійним активом співголова партії Олександр Мазурчак. Він підкреслив, що особливість партії полягає в тому, що вона не орієнтована на одного лідера і не обслуговує ніяких кланів.

“У нас зовсім інша побудова партії і саме тому вона є потужною і непотопляємою. П’ять років тому мало хто вірив, що створившись за 3 місяці до виборів, ми може отримати результати. Але партія зайняла 3 місце за кількістю депутатів усіх рівнів. Тому “Наш край” насамперед є об’єднанням лідерів місцевого самоврядування – професіоналів і господарників, людей справи і діла”.

Незмінний лідер Херсонської обласної партійної організації Віталій Булюк відзначив, що у команди “Нашого краю” на Херсонщині майже 300 депутатів різних рівнів – від маленького села і до обласного рівня.

“Радію від того, що у нашій команді зібралися достойні кадри від різних професій – аграрії, службовці, малий і середній бізнес, вчителі, юристи і багато інших блискучих професіоналів і господарників. Ви представляєте усі куточки нашого краю. Ви знаєте про все, що відбувається на місця і розумієте проблеми, які там виникають. А головне ми намагаємося їх вирішувати. Ми й надалі готові бути консолідуючою силою для Херсонщини у розв’язанні нагальних питань, за якими стоять мешканці нашого краю – від маленької дитини до поважної людини. Адже ми з вами довели, що ми послідовні і виважені, що ми господарники і професіонали. Тому ми йдемо перемагати”.

Партія продовжує розширюватися. Так під час презентації вручили партійні квитки кільком новим членам, серед яких херсонці, депутати міськради Ольга Маренчук та Юрій Климентенко. Свою позицію йти на вибори спільно із херсонською командою НАШОГО КРАЮ висловили ряд людей, відомих в області своїми справами, серед них Ірина Сокур, головний лікар Херсонського обласного онкодиспансеру.