«Наш край» допоміг організувати унікальні курси для професійної реабілітації інвалідів

28.10.16

Зустрічі представників ОБСЄ з переселенцями, які проживають в Донбаському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів, давно вже стали доброю традицією. Цього разу тут приймали гостей з Данії.
Як розповіла директор Центру, депутат Краматорської міської ради від партії «Наш край» Світлана Фоміна, представників європейської місії цікавило становище і проблеми переселенців, їх труднощі і потреби. Гості оглянули кімнати для проживання слухачів, кімнати для релаксації, комп’ютерні класи, кабінет для фізіотерапевтичних процедур, фіто-бар, творчу майстерню, виставку творчих робіт та інші приміщення.
«У нас завершилося навчання групи інвалідів по зору. Вони отримали спеціальність «Оператор комп’ютерного набору». При цьому викладачі на курсах також мають інвалідність – один з них тотально сліпий, другий пересувається в інвалідному візку», – каже депутат від «Нашого краю».
У свою чергу гості розповіли про цілі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, її роботі, залишили контактні дані для звернення громадян.