“Наш край” допоміг організувати ремонт автодороги в Путивльській громаді на Сумщині

28.05.21novost 28 05 putyvl glavnaya - "Наш край" допоміг організувати ремонт автодороги в Путивльській громаді на Сумщині

На автодорозі місцевого значення Корольки – Скуносове Путивльської громади почався поточний ремонт 3 кілометрів дорожнього покриття. Сталося це завдяки об’єднанню зусиль депутатів обласної ради від партії «Наш край», місцевої громади, кооперативу «Ярославна» та підтримки керівництва області. Про це повідомив голова фракції партії «Наш край» в Сумській обласній раді, директор кооперативу «Ярославна» Валерій Волков.

novost 28 05 putyvl 1 - "Наш край" допоміг організувати ремонт автодороги в Путивльській громаді на Сумщині

«Розвиток сільських територій – це пріоритет партії «Наш край». Для села дорога – це життя. Це робочі місця. Без дороги це не село, це хутір», – зазначив В.Волков.

За його словами, фактично, це будівництво нової дороги, адже стара була розбита вщент, оскільки її не ремонтували з моменту будівництва. Зруйноване покриття, численні ями та вибоїни – це звичайна картина для села. Місцеві жителі фактично були відрізані від центру громади і, відповідно, їм було важко оформити документи, отримати екстрену медичну допомогу і відправити дітей до школи.

novost 28 05 putyvl 2 - "Наш край" допоміг організувати ремонт автодороги в Путивльській громаді на Сумщині

«Завдяки командній роботі депутатів нашої громади, депутатів обласної ради та підтримки лідера «Нашого краю» Андрія Деркача наша громада отримає в цьому році значні кошти на ремонт доріг. Це перша дорога, яку ремонтують. А в планах ремонтні роботи триватимуть три квартали цього року», – додав голова Путивльської громади Костянтин Гаврильчук.