«Наш край» домігся реєстрації мера Первомайська на виборах міського голови

05.10.15

У Первомайську міська виборча комісія зареєструвала чинного міського голову Людмилу Дромашко кандидатом у мери після того, як місцева організація партії «Наш край» в суді оскаржила відмову в реєстрації.

Миколаївський окружний адміністративний суд постановив повторно розглянути питання про реєстрацію Людмили Дромашко кандидатом у міські голови від партії «Наш край». Після чого виборча комісія Первомайська все ж зареєструвала кандидата від «Нашого краю».

Нагадаємо, що 30 вересня Первомайський міськвиборчком безпідставно відмовив Людмилі Дромашко в реєстрації кандидатом у мери, в той же час зареєструвавши її лідером списку партії «Наш край» на виборах до міськради.

Крім того, після звернення до суду Боярська виборча комісія (Київська область) зареєструвала кандидатом у мери від «Нашого краю» чинного міського голову Тараса Добрівського. Раніше комісія відмовила йому в реєстрації без поважних причин.

Нагадаємо, у Херсоні виборча комісія безпідставно заборонила брати участь у виборах міського голови представнику «Нашого краю» Володимиру Сальдо, який 10 років очолював місто. З надуманих причин відмовили в реєстрації списків кандидатів від «Нашого краю» до Волинської, Житомирської, Запорізької, Тернопільської обласних рад, Лисичанської міськради (Луганська область) і Старосамбірської районної ради (Львівська область). Більшість справ «Наш край» вже виграв, засідання за іншими позовами наразі тривають.