«Наш край» долучився до відкриття пожежного депо у Кіптівській ОТГ

27.10.17kipti 5 - «Наш край» долучився до відкриття пожежного депо у Кіптівській ОТГ

kipti4 1 300x200 - «Наш край» долучився до відкриття пожежного депо у Кіптівській ОТГНа Чернігівщині у Кіптівській об’єднаній територіальній громаді 26 жовтня відкрили місцеве пожежне депо. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

На реконструкцію приміщення пожежного депо та придбання необхідного обладнання сільська рада витратила майже 1 млн гривень власних коштів, з яких 123 тис.грн пішли на обладнання для пожежного автомобіля. Цю техніку Кіптівська ОТГ отримала від управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, йдеться у повідомленні.

За словами представника “Нашого краю”, голови Кіптівської ОТГ Володимира Кучми, громада зупинятися на досягнутому не збирається.

«Як бачите, крок за кроком ми рухаємось вперед. Це один із чотирьох об’єктів, які ми вводимо в експлуатацію: на кінець року в нас ще три об’єкти – ми введемо в експлуатацію лікарську амбулаторію в селі Кіпті та два будинки культури. Також перекритий дах у будинку культури села Вовчок, відремонтовані котельні, побудовані й відремонтовані дороги, освітлення на вулицях. Це все результат того, що ми разом із вами повірили в процес децентралізації і сьогодні маємо такі результати», – зазначив голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма.

Зазнчимо, що новостворене депо у Кіптівській ОТГ розмістили в будівлі колишнього колгоспу с. Підлісне, яке капітально відремонтували. Там цілодобово нестимуть чергування двоє рятувальників. Загальний склад місцевої пожежної команди — п’ять осіб. Зона обслуговування пожежного депо складає 12 населених пунктів.