«Наш край» долучився до святкування Дня села одразу в трьох населених пунктах Житомирщини

30.08.2130 08 zhytomyr 2 - «Наш край» долучився до святкування Дня села одразу в трьох населених пунктах Житомирщини

Одразу в трьох населених пунктах Олевської територіальної громади відзначили День села. До привітань долучилися депутати від політичної партії «Наш край».

В селі Лопатичі разом із Днем села гучно відсвяткували обласний етнофестиваль народної творчості «Витоки Уборті медові». Багато гостей, святкові виставки, гарний настрій, чудові виступи і, звичайно ж, неймовірні частування як традиційними, з дідів-прадідів, стравами, так і сучасними смаколиками.

Так само відбулися святкування і в селі Майдан. Привітали жителів цих сіл депутат Коростенської районної ради від політичної партії «Наш край» Олександр Ковальчук та депутат Олевської міської ради від «Нашого краю» Микола Тимощук. Людям, які долучаються до благоустрою території в своїх селах, депутати вручили подяки та подарунки.

З подарунками на День села Покровське приїхав і голова фракції політичної партії «Наш край» в Олевській міській раді Сергій Вовк.

«Працьовиті, добрі, щирі та справжні. Ви — жителі нашого краю, які дбають про його майбутнє та усіма силами розбудовують населені пункти, в яких живуть. Тож, вітаю вас зі святом! Нехай у нас все вдається. Миру та добра», — привітав жителів села Покровське Сергій Вовк.