«Наш край» долучився до святкування Дня села Лумля на Житомирщині

05.07.2105 07 novost kupala - «Наш край» долучився до святкування Дня села Лумля на Житомирщині

Жителі Лумлі у Житомирській області відсвяткували День села і Івана Купала. До святкувань долучився голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Диняк.

Десять років поспіль у с. Лумля, що в Коростенському районі Житомирської області, відзначають День села та свято Івана Купала. Тоді на святкування до мальовничого озера з’їжджаються усі, для кого Лумля — не просто населений пункт, а місце, де назавжди залишилась частинка душі, мамина колискова, запах квітів та різнотрав’я навколо батьківської хати.

Цьогоріч в ювілейних урочистостях взяв участь і голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутат Житомирської обласної ради Сергій Диняк.

Вітаючи присутніх, Сергій Васильович наголосив, що «день народження рідного села — це свято всіх його мешканців, хто в ньому народився і виріс, хто в ньому живе і працює сьогодні, хто колись переїхав і залишився назавжди. Адже досягнення, якими багата Лумля, складаються  зі щоденної праці, знань і талантів кожного її жителя».

«Нехай кожному з вас загадкова купальська ніч подарує чарівну Квітку надії. Хай береже вас Бог!», — зазначив Сергій Диняк у вітальному слові.

Крім того, Сергій Васильович відзначив грамотами та грошовими преміями трьох мешканців Лумлі за самовіддану, сумлінну, відповідальну працю, активну громадську діяльність, ініціативність, особистий внесок у розвиток громади.

Фольклорно-етнографічному ансамблю «Лумляночка», добре знаному на теренах Житомирщини художньому колективу, голова Житомирської обласної організації партії «Наш край» подарував сертифікат на суму п’ять тисяч гривень.