Олег Баляш долучився до організації 22-ого міжнародного Форуму видавців у Львові

10.09.15

Олег Баляш, депутат Львівської обласної ради, член партії «Наш край» став меценатом цьогорічного Форуму видавців, який стартував 9 вересня.

За словами Олега Баляша, значну частину витрат на проведення форуму беруть на себе підприємці і меценати, адже фінансування, яке виділяє міська влада, недостатньо. Так, організаторам через фінансові труднощі кілька років поспіль доводилося відмовлятися від приїзду цілого ряду письменників. «Форум видавців – це, безумовно, чи не наймасштабніша культурна подія року у Львові та найбільша книжкова подія країни. Однак кожного разу повторюється одна і та ж проблема з фінансуванням»,- відзначає представник «Нашого краю».

«Щоб вивести країну з теперішнього хаосу, нам потрібні люди, які читають, розуміють логіку суспільних подій, які розвиваються і щораз навчаються. Тому ми і надалі всіляко підтримуватимемо Форум видавців, бо це візитка нашого краю», – підкреслює львівський політик.

Голова Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Мирослав Хом’як має намір придбати на Форумі літературу для книгозбірень Жовківського району Львівщини. Одне з наболілих питань місцевих бібліотек – мізерне поповнення фондів.

Форум видавців у Львові – найбільша книжкова подія в Україні. Цього роки львів’яни та гості матимуть можливість відвідати 1300 заходів, серед яких презентації та публічні обговорення. В них візьмуть участь 3 тисячі авторів. Цього року, в рамках події вперше відбудеться дитячий форум, який налічуватиме понад 400 заходів.