«Наш край» добивається відновлення роботи цілодобової аптеки у Смілі

22.07.2122 07 cherkassы 2 - «Наш край» добивається відновлення роботи цілодобової аптеки у Смілі

Місцева влада має поновити роботу цілодобової аптеки у міській лікарні Сміли на Черкащині. Про це заявив керівник депутатської фракції партії «Наш край» Микола Стуженко під час останньої сесії Смілянської міської ради.

«З 1 липня припинила працювати цілодобово аптека у міській лікарні. Це спричинило неабияку проблему і для пацієнтів лікарні, і для жителів всього міста, які завжди могли розраховувати на придбання необхідних ліків у будь-який час доби. Вимога про повернення до цілодобового графіку роботи аптечного пункту у міській лікарні повинна бути виконана місцевою владою неодмінно», – наголосив керівник фракції.

За його словами, забезпечення пацієнтів ліками у будь-який час — один із важливих аспектів успішного результату лікування пацієнта, в окремих випадках це питання життя чи смерті. У ситуацію втрутився і голова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний.

22 07 cherkassы - «Наш край» добивається відновлення роботи цілодобової аптеки у Смілі

«Подібний факт взагалі неприпустимий, особливо під час боротьби з пандемією коронавірусу! Ситуація у Смілі для нас – тривожний сигнал, тому я доручив всім депутатам, обраним від «Нашого краю» у громадах Черкащини, терміново перевірити можливість громадян отримувати ліки 24 години на добу», — повідомив він.

Анатолій Нужний запевнив, що у разі виявлення подібних фактів і в інших громадах області, депутати та партійці області візьмуть під контроль усунення цієї проблеми.