«Наш край» Чернігівщини підтримує молодих лідерів

29.04.17x1 - «Наш край» Чернігівщини підтримує молодих лідерів

x 165x300 - «Наш край» Чернігівщини підтримує молодих лідерівЧернігівська обласна організація «Нашого краю» підтримує розвиток молодих лідерів – людей, які зацікавлені у творенні якісних змін у власній державі. Як повідомив представник партії в області Юрій Музика, політична сила у регіоні системно працює з молоддю.

За його словами, партія зацікавлена у залученні до своїх лав молодих людей і постійно докладає зусиль для цього.

«За підсумками виборів 2015 року, серед тих, хто стали депутатами рад різних рівнів від «Нашого краю», третина – молодь. Молоді чернігівці є активними учасниками проекту «Школа партії», постійно беруть участь у партійних тренінгах і семінарах. Адже політична освіта дозволить партійним діячам розуміти зміни, що відбуваються у державі, бути провідниками позитивних нововведень”, – зазначив Юрій Музика.

Так, цього тижня активістка партії Наталія Шовкова з Чернігова разом із групою молодих лідерів перебуває у навчальній поїздці у Польщі. Українська молодь, яка має бажання і здібності розвивати свою країну, відвідала Гданськ, Сопот, Гдиню та інші польські міста, провели зустрічі із представниками влади та громадських організацій, ознайомилися із досвідом місцевого самоуправління сусідньої держави.

«Польща має вражаючі результати, але одночасно є розуміння, як багато докладено зусиль влади і громадськості для цих змін», – поділилася враженнями Наталія Шовкова.