“Наш край” Чернігівщини доставив черговий гуманітарний вантаж у зону АТО

12.03.18

Черговий гуманітарний вантаж для бійців в зону АТО доставив Чернігівський благодійний фонд “Наш край”. Про це повідомив керівник фонду Олександр Любарець.

За його словами, необхідні речі, термобілизну, продукти харчування, ліки отримали бійці 54-ої бригади, що дислокується поблизу Світлодарська Донецької області.

“Зараз забезпечення військовослужбовців у зоні бойових дій краще, порівняно з попередніми роками, але бійці однаково потребують нашої уваги та підтримки, вони повинні напевно знати і відчувати, що їхні зусилля із захисту рідної землі високо цінуються усіма нами», – зазначив Олександр Любарець.

Він також передав слова подяки від військовослужбовців 54-ої бригади.

“На передових позиціях бійці сумують за домашнім затишком та теплом, справжнім домашнім хлібом. І тому радіють допомозі волонтерів і благодійників”, – зазначив Олександр Любарець.

Він повідомив, що фонд також працює в Ічнянському районі. Спільно з місцевою громадською організацією ветеранів АТО благодійний фонд долучається до формування вантажів на схід України.

«Ми постійно надаємо продукти харчування – хліб із місцевої пекарні, консерви, м’ясні вироби», – повідомив Олександр Любарець.