Народний депутат від “Нашого краю” закликав розпочати безстрокову акцію протесту з вимогою заплатити борги по зарплаті шахтарям

12.07.18

Народний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов закликав розпочати безстрокову акцію протесту під міністерством енергетики з вимогою заплатити борги по зарплаті шахтарям.

Сергій Шахов зазначив, що він повернувся з мітингу шахтарів під будівлею міністерства енергетики, де вони вимагають виплатити їм борги по зарплаті.

“Якщо ми зараз не виплатимо заробітні плати нашим шахтарям, троє прийдуть з відбійними молотками і рознесуть весь парламент”, -наголосив він.

2018 07 12 19.01.07 1024x768 - Народний депутат від “Нашого краю” закликав розпочати безстрокову акцію протесту з вимогою заплатити борги по зарплаті шахтарям

Він нагадав, Міністр енергетики та вугільної промисловості ще рік тому обіцяв, що зарплати будуть виплачені.

«Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик ще рік тому обіцяв, що зарплати будуть виплачені, але цього не сталося. Шахтарські сім’ї голодують. Шахтарям треба купити дітям на 1 вересня підручники, оздоровити в літніх таборах, але вони цього зробити не можуть”, – заявив Шахов, закликавши всіх підтримати шахтарів.

Він додав, проблеми з заборгованістю шахтарям сьогодні по всій Україні.

«Мова йде про шахтарів не тільки Донбасу, але і про Львівську, Волинську області», – підсумував народний депутат.

2018 07 12 19.01.54 1024x768 - Народний депутат від “Нашого краю” закликав розпочати безстрокову акцію протесту з вимогою заплатити борги по зарплаті шахтарям

Нагадаємо, сьогодні гірники Донбасу продовжили акції протесту в центрі Києва. У мітингу взяв участь і народний депутат України, один з лідерів політичної сили «Наш край» Сергій Шахов.