Народний депутат Олег Недава допоміг родині потерпілого підлітка

25.09.17

Кілька днів тому сім’ю Проніна зі Слов’янська спіткало нещастя – їх 12-річний син Руслан постраждав в результаті надзвичайної події на залізниці.

Для надання допомоги дитину транспортували до обласної травматологічної лікарні, де за його життя боролися кращі нейрохірурги області. Лікарі зробили неможливе. Зараз стан здоров’я Руслана стабілізувався і його вже перевели з реанімаційної палати в загальну.

Раптова біда непосильним фінансовим тягарем лягла на плечі батьків. У пошуках коштів на подальше лікування сім’я зверталася в різні інстанції, в тому числі, у приймальню лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата України Олега Недава.

Дізнавшись про трагедію, Олег Недава допоміг постраждалим.

Насамперед працівники громадської приймальні зв’язалися з Лиманського лікарями, щоб уточнити ситуацію і дізнатися, якого виду допомогу буде найбільш ефективна. Виявилося, що дитині терміново потрібні медикаменти.

Помічник народного депутата Віктор Воропаєв зустрівся в Лимані з мамою потерпілого Руслана, яка невідлучно перебуває з сином, і передав їй комплект необхідних лікарських препаратів. Він запевнив батьків в тому, що Олег Недава готовий допомагати родині і в подальшому.