Народні депутати від «Нашого краю» відвідали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.21

Напередодні 35-х роковин Чорнобильської катастрофи народні депутати України Сергій Шахов та Сергій Вельможний висловили свою повагу і вдячність учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. А міський голова Рубіжного Луганської області Сергій Хортів та народний депутат України Сергій Вельможний особисто завітали до ліквідаторів.

Про це повідомив Сергій Вельможний на своїй сторінці у Фейсбук.

«26 квітня стало для України та для всього світу вісником найбільшої трагедії за всю історію ядерної енергетики – День пам’яті Чорнобильської трагедії. Завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію і врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. Гідне вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – моральний обов’язок кожного», – зазначив Вельможний.

Він також повідомив, що 21 квітня Пам’ятним орденом «35 років з дня аварії на ЧАЕС» нагороджені Григорій Буйкін, Сергій Подлатов, Микола Парік та голова громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Рубіжне» Станислав Данілов.

chernobыl 5 str - Народні депутати від «Нашого краю» відвідали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС chernobыl 5 - Народні депутати від «Нашого краю» відвідали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС chernobыlczы 5 str - Народні депутати від «Нашого краю» відвідали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС