Напад на приймальню «Нашого краю» у Маріуполі – відповідь на зростання впливовості партії в Донецькій області і по Україні загалом, – Сергій Третьяков

04.05.17

Напад на громадську приймальню «Нашого краю» в Маріуполі – реакція на зростаючу впливовість партії в Донецькій області і по Україні загалом. Про це заявив голова Донецької обласної організації партії Сергій Третьяков.

Він повідомив, що в ніч з 3 на 4 травня невідомі розгромили громадську приймальню партії. Нападники зірвали банер з символікою «Нашого краю» та розмалювали стіни офісу.

«Зростання підтримки «Нашого краю» в Донецькій області і по Україні загалом, що підтверджено останніми виборами в ОТГ, провокує владу і наших політичних опонентів на дії у відповідь. Разом з тим, подібні дії шкодять не партії, не її лідерам, а рядовим маріупольцям, які кожного дня отримують допомогу та підтримку в громадських приймальнях партії», – заявив Сергій Третьяков.

Він нагадав, що згідно з даними Комітету виборців України, «Наш край» переміг на виборах в міських ОТГ, які відбулися 30 квітня. Результат партії: 42 обраних депутата, 17,4% від усіх партій, чиї представники пройшли до місцевих рад.

За словами Сергія Третьякова, політична партія «Наш край» у місті Маріуполі – приклад конструктивної роботи не тільки з рядовими представниками своєї громади, але і з міською владою, депутатським корпусом та громадськими активістами.

«Тільки за минулий рік громадська приймальня політичної сили опрацювала близько 450 звернень громадян. Ефективність вирішення цих питань становить близько 66%. А представники партії, незважаючи на можливі іміджеві втрати, беруть на себе складні ділянки роботи у тих місцях, де можуть бути максимально корисні місту та його жителям», – заявив Сергій Третьяков.

Сьогодні всі офіси партії «Наш край» в Маріуполі продовжують працювати у штатному режимі.