Над чим працював «Наш край» у Чернігівській міськраді у 2016 році?

23.03.17рада - Над чим працював «Наш край» у Чернігівській міськраді у 2016 році?

Команда партії «Наш край» обрана до Чернігівської міськради у 2015 році з програмою покрокової стратегії розвитку міста «Чернігівська перспектива». Серед її пріоритетів – соціальний захист і допомога жителям громади, модернізація транспортної інфраструктури і сфери ЖКГ, охорони здоров’я та освіти, ставка на розвиток туристичного потенціалу міста.

Фракція відзвітувала про свою діяльність за 2016 рік.

«Якісна медицина» – у дитячих поліклініках №1 та №2 Чернігова для мешканців міста відмінено 95% благодійних внесків, плату за медичні послуги та аналізи, батьки економлять кошти та мають можливість зробити безкоштовні аналізи. Виділено кошти та придбано медичну апаратуру на суму майже 20 млн гривень.

«Здоровий спосіб життя» – вперше у Чернігові буде побудовано сучасна площадка європейської якості для дворового футболу по вулиці Льотній (колишня Червоногвардійська) з бюджетом 1,5 млн грн, ініційовано ремонт та модернізацію спортивних майданчиків в школах міста. Проведені проектні роботи на стадіоні «Локомотив», на 2017 рік заплановано І етап робіт. Відстояно роботу шести дитячих спортивних шкіл громадських товариств.

«Достойна освіта» –  У 2016 році збережено безкоштовне харчування 1-4 класів та фінансування харчування в дитячих садочках. Депутати фракції категорично проти перекладання соціальної відповідальності на плечі громади.

«Соціальний захист» – в такі складні часи влада має максимально допомагати незахищеним верствам населення (ветерани, інваліди та пенсіонери). Депутати фракції «Наш край» надали матеріальну допомогу понад 350 родинам чернігівців. Забезпечено безкоштовний проїзд пільговиків в громадському транспорті, незважаючи на відсутність субвенції з держбюджету.

«Екологічна безпека» – у програму поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2016-2017 роки внесено пропозиції щодо очищення р. Стрижень та водойм у Центральному парку культури і відпочинку.

Продовження мораторію на рік на будівництво біля паркових зон, а саме по вул. Савчука, О.Міхнюка (В. Інтернаціоналістів) та Кордівці, вул. Пухова – Бєлова (Березовий гай). Не продовжено оренду та закрито «Термінал-центр», діяльність якого порушувала комфорт та безпеку мешканців району, у якому він базується.

«Відкритість влади» – при розробці регламенту Чернігівської міської ради депутатами від «Нашого краю» внесено більше 30 сучасних та необхідних поправок. Підтримано ініціативу щодо електронних петицій, які були впровадженні та ефективно працюють. Відстояно затвердження «Бюджетного регламенту», який необхідний для роботи Чернігівської міської ради для уникнення корупційних схем та недопущення помилок при написанні бюджету.

Як наголосив секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров, перший рік роботи фракції «Наш край» – це фахове виконання передвиборної програми.