На Житомирщині “Наш край” висунув кандидатів у депутати на виборах в Хорошівській ОТГ

22.11.16

IMG_0759Партія “Наш край” висунула кандидатів в депутати Хорошівської об’єднаної територіальної громади по одномандатних округах району на перших місцевих виборах. Вибори відбудуться 18 грудня.

Одинадцять активних і небайдужих до рідного краю громадян виявили бажання балотуватися кандидатами від партії , щоб своєю працею і досвідом бути корисними, жити активним життям громади задля соціально-економічного розвитку  і не стояти осторонь від тих проблем, які маємо сьогодні. Це люди активної позиції, різного віку і різних професій: соціальна сфера, сільське господарство, освіта,культура,охорона громадського порядку, податківці, підприємці, які мають великий досвід роботи в різних галузях.

Партійна організація «НАШ КРАЙ» висунула кандидатами в депутати і активну молодь: Чирко Анастасію (практичний психолог дитячого садочка «Веселка»), та Олену Якубенко, (інспектор кадрів територіального центру соціальної допомоги).

Великий досвід роботи має Микола  Петренко, Галина Могилянець, Віра Сельмах, Зофія Райковська та інші, кому партія довірила іти на вибори з депутатською місією.