На Житомирщині «Наш край» привітав довгожительку зі 100-річчям

04.10.2104 10 zhytomyr - На Житомирщині «Наш край» привітав довгожительку зі 100-річчям

Днями жителька села Старочуднівська Гута Ольга Петрівна Михайловська відзначила 100-річний ювілей. Вітання довгожительці через помічників передав депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Ходак.

 

Помічники депутата завітали до ювілярки з теплими словами та подарунками.

Ольга  Петрівна — справжня мати-героїня, народила і виховала 10 дітей  та нагороджена високими державними відзнаками — золотою зіркою та орденами  «Материнська слава» I, II, III ступенів. Великим щастям для ювілярки є можливість тримати на руках своїх праправнуків. Ольга Петрівна має 16 онуків, 27 правнуків і 3 праправнуків.

На долю жінки випало і багато важких подій. Коли чоловік пішов воювати, їй доводилося тяжко працювати у колгоспі за трудодні. Та попри всі труднощі Ольга Михайловська ціле століття вкладала сили та душу в наш мальовничий край і зуміла пронести цю любов крізь роки.

«Сьогоднішнє дійство — велика честь для нас, адже ми мали нагоду спілкуватись з людиною, яка стала свідком багатьох історичних подій. Зі святом Вас, шановна Ольга Петрівно, будьте здорова, і нехай лише радість і втіха за ваших дітей, внуків і правнуків наповнює ваше серце», — привітали ювілярку помічники депутата.