На Хмельниччині започаткували «Школу молодого політика»

13.09.16

Днями у Старокостянтинові пройшов  тренінг для молодих громадських діячів. Навчання  для подолян провела Хмельницька обласна організація політичної партії «Наш край». Бажаючих виявилось чимало, однак взяти участь в  семінарі  вдалось лише 25-тьом молодим активістам. Як запевняють організатори, незабаром змога відвідати  «Школу молодого політика» буде у кожного бажаючого – вже на початку жовтня у  Хмельницькому партійці готують наступне навчання.

«Наш проект покликаний сприяти формуванню нової політичної еліти в Україні, саморозвитку та міцній патріотичній позиції  молодих людей, які пов’язують своє майбутнє з  політикою. Сьогодні ми несемо відповідальність за виховання молодого покоління українців, а завтра відповідальність за розвиток кожного регіону і нашої держави  нестимуть вони. І те, наскільки гідно вони це робитимуть залежить від нас», – зауважив очільник Хмельницької обласної організації політичної партії «Наш край».

У рамках партійного проекту молодь не лише удосконалюватиме свої лідерські якості, а й дізнається як впливати на суспільно-політичні процеси і головне – як  саме успішно побудувати власний політичний проект.