На Донеччині “Наш край” ініціював благодійний марфон

18.08.17

DSCN4995 300x225 - На Донеччині “Наш край” ініціював благодійний марфонБлагодійний марафон зі збору коштів на лікування Андрія Гаценко ініціював “Наш край” разом з депутатом Покровської міської ради Сергієм Андрійченко. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації “Нашого краю”.

Історія Андрійка Гаценко вже давно знайома жителям Покровська, Родинського та Мирнограда. Маленький мирноградец Андрюша Гаценко народився з діагнозом лімфангіоми обличчя і шиї.

Всі ці роки сім’я хлопчика самовіддано боролася зі страшною хворобою, пройшла численні обстеження і лікування в Україні та за кордоном. У 2014 році хлопчик переніс дві складні операції в Німеччині з видалення пухлин. На щастя, тоді хвороба відступила.

Мінуло три роки, і йому знову потрібна допомога. 10 тисяч євро потрібно родині Гаценко для подальшого лікування Андрійка. Батьки хлопчика звернулись по допомогу до депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченко, який разом з “Нашим краєм” ініціювали благодійний марафон.

11 серпня старт збору коштів ініціатори проекту розпочали у місті Родинське та провели благодійне дитяче свято. 13 серпня естафету  з веселими аніматорами, конкурсами та солодкими частуваннями підхопили жителі Покровська.

Море розваг, аквагрим, ростові ляльки, морозиво, майстер класи від рукодільниць, повітряні кулі та заводні ведучі  чекали на малюків та їхніх батьків.  17 і 18 серпня такі ж благодійні дитячі свята пройшли в Мирнограді. Жителі Родинського, Покровського та Мирнограда показали, що готові підтримати сім’ю Гаценко і фінансово і морально.