На Чернігівщині «Наш край» в Остерській міськраді підтримав місцеву лікарню

19.07.17

На Чернігівщині представники партії «Наш край» в Остерській міській раді, що в Козелецькому районі, подбали про функціонування місцевої лікарні. Як повідомив керівник фракції «Наш край» в Остерській міськраді Леонід Мисливець, депутати фракції категорично не голосували за внесення змін до штатного розпису лікувального закладу. Одночасно підтримали виділення додаткових коштів на виплату зарплат медичним працівникам.

За словами Леоніда Мисливця, на сесію Остерської міськради прийшли лікарі і медсестри місцевої лікарні. «Вони попросили депутатів не голосувати за зміни у штатному розписі медичного закладу, а доопрацювати його. Адже запропонований проект рішення передбачав об’єднання неврологічного і  хірургічного відділень, та відповідно, скорочення медичного персоналу»,- розповів керівник фракції «Наш край» у міськраді. У підсумку, схвалено рішення на користь людей.

Також Леонід Мисливець уточнив, що Остерській лікарні не вистачає коштів державної медичної субвенції – у закладі існувала заборгованість перед працівниками із заробітної плати. Депутати «Нашого краю» підтримали виділення із бюджету ОТГ 225 тис. грн на виплату зарплат персоналу лікарні. Крім того, за підсумками сесії виділені додаткові кошти на благоустрій Остра у сумі 50 тис. грн і стільки ж – на розробку проектно-кошторисної документації для реконструкції свердловини, що забезпечує водопостачання міста.

Загалом, сесія Остерської міської ради розглянула кілька десятків питань, що стосуються життєдіяльності ОТГ.