На Чернігівщині «Наш край» допомагає розвивати дошкільне виховання у Комарівській ОТГ

04.06.18

Проблемні питання забезпечення дітей дошкільним вихованням обговорила депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край», виконавчий директор обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко на зустрічі мешканців сіл Ховми і Сидорівки Комарівської ОТГ. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

За словами Ірини Грозенко, у цих селах проживають близько 20 дошкільнят, а тому є нагальна необхідність забезпечити цим дітям можливість відвідувати дитячий садок та охопити усіх дітей, яким уже виповнилося 5 років, дошкільним вихованням, як того вимагає чинне законодавство.

«Ми пояснили батькам, наскільки важливо, особливо за рік до школи, відвідувати дітям дитсадок. Після обговорень попередньо схвалили рішення про придбання автобуса громадою, який би возив щодня дітей із Ховмів і Сидорівки у дитсадок до села Берестовець цієї громади та привозив додому», – розповіла Ірина Грозенко.

Також схвалено рішення провести у навчально-виховному комплексі с. Берестовець День відкритих дверей, аби батьки і діти мали змогу докладно ознайомитися з умовами навчання і виховання дошкільнят.

Як повідомлялося, Комарівська ОТГ у травні відзначила річницю з дня створення. Комарівська ОТГ була створена у 2017 році та об’єднала 12 сіл. Наприкінці квітня 2017 року відбулися перші вибори депутатів сільської ради, де більшість серед інших політичних сил здобули представники «Нашого краю».  Ірина Грозенко відіграла важливу роль у створенні громади і зараз надає консультації з різних питань, усіляко підтримує діяльність ОТГ.