На Чернігівщині депутати від «Нашого краю» відкрили громадську приймальню

17.02.20

У Прилуках Чернігівської області депутати від «Нашого краю» Сухополов’янської ОТГ Віталій Лічман і Сергій Цибенко відкрили громадську приймальню, де кожен, за необхідності, може отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

Як зазначив Сергій Цибенко, раніше практика такої діяльності була пов’язана із роботою громадської організації «Право на захист» і звернень було достатньо багато.

«У нас у  працює юрист, який надає юридичні консультації, як телефоном, так і безпосередньо під час зустрічі», – зауважив депутат від «Нашого краю».

Також Сергій Цибенко підкреслив, що громадська приймальня є важливою складовою ефективної діяльності депутата місцевої ради. «Питання виникають різні – земля, пільги, субсидії, надання соціальної допомоги тощо. Служби, структури швидко змінюються, а тому люди – розгублені. Громадська приймальня має актуальність через низьку обізнаність місцевих жителів із законодавством, а тому ми будемо прагнути допомогти кожному і захистити права наших людей», – наголосив він.

Розташована громадська приймальня за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 224, кім. 2 та 2-а. Графік роботи – щодня з 9.00 до 17.00 (обідня перерва 13.00 – 14.00). Телефон – 095-220-86-86.