На Чернігівщині депутат від “Нашого краю” надає правову допомогу селянам у оформленні земельних паїв

03.03.17

Оформити земельні паї у Талалаївському районі Чернігівської області допомагає селянам депутат Чернігівської обласної ради від “Нашого краю” Генадій Тригубченко.

За його словами, сільгосппідприємствам вигідно користуватись земельними паями і не сплачувати за їхню оренду. Найчастіше такі випадки бувають, коли власник паю помирає, а родичі не оформлюють спадщину.

«Люди в селах не знають, куди звертатися щодо оформлення земельних прав. Я намагаюся надати консультаційну підтримку, зорієнтувати, до яких організацій і з якими документами необхідно звернутися», – зазначив Генадій Тригубченко.

Він підкреслив, що найближчий нотаріус знаходиться у Прилуках, куди дістатись доволі незручно. Тому місцеві жителі можуть розраховувати на його підтримку.

Генадій Тригубченко проводить активну депутатську діяльність. За сприяння депутата реконструйовано систему опалення дитячого садка у селі Українка, проведено реконструкцію газопостачання пенсіонерам села Талалаївка і Стара Талалаївка, відновлені водойми для худоби у Липівській, Староталалаївській, Плугатарській сільських радах. Також за підтримки депутата відбувається ремонт артезіанских свердловин.